کرک بازی Adr1ft توسط STEAMPUNKS منتشر شد!

کرک بازی Adr1ft توسط STEAMPUNKS منتشر شد!

دنیای گیم
لحظاتی پیش ، تیم STEAMPUNKS کرک معتبر و نهایی بازی Adi1ft که مجهز به محافظت DENUVO بود رو منتشر کرد!ارتفاع لیست بازی های کرک نشده DENUVO هر روز کمتر میشه. STEAMPUNKS یک گروه SCENE جدید حساب میشه که تازه سر و کله اش پیدا شده و بنظر میرسه که بازی های مجهز به محافظت DENUVO که از نسخه های قدیمی تر استفاده می کنه رو کرک می کنه. این کرک ، دومین کرک منتشر شده این گروه هستش که کرک اول این تیم بازی Dishonored 2 بود که چند روز پیش منتشر شد و ابتدا همه نگران بودند که شاید این تیم از طریق این کرک بدافزار منتشر کرده باشه که خوشبختانه اینطوری نبود. این تیم همچنین چند ساعت قبل یک کرک فیکس برای Dishonored 2 منتشر کرد توی نحوه انتشارش تمام قوانین SCENE رو اینبار رعایت کرده و برخلاف کرک قبلی فایل کرک خارج از اینستالر قرار گرفت تا دیگه هیچ منتقدی نتونه از معتبر بودن این گروه ایراد بگیره. این کرک از نوع Key Generator هستش و با ساخت لایسنس معتبر (مثل کرک هایی که سریال نامبر تولید می کنند) اجازه میده که شما DENUVO رو Bypass یا همون کرک کنید. این روش یکی از قدیمی ترین روش های انتشار کرک توسط گروه های SCENE هستش که حالا بنظر میرسه حتی DENUVO هم با این روش کرک میشه :) این کرک بصورت آفلاین و دائمی بازی رو Bypass و اجرا می کنه و ممکن نیست بعد از اجرای بازی از کار بیوفته اما بدون تغییری در فایل EXE و اجرایی بازی این کرک کار می کنه و فایل کرک و اجرایی بازی سریع یک لایسنس قانونی برای بازی میسازه که برای همین ، DENUVO اجازه میده بازی اجرا بشه که البته شما نباید فکر کنید می تونید بازی رو با این لایسنس بصورت آنلاین بازی کنید و برای اجرای کرک نیاز به اجرای استیم نیست و فقط کافیه این برنامه رو نصب داشته باشید.

مشاهده فایل NFO نسخه Adr1ft منتشر شده توسط تیم STEAMPUNKS:
(حجم 3.76 مگابایت - رمز فایل فشرده: gamingmaster.ir )

روش نصب: با کپی و جایگزین کردن فایل های کرک داخل فولدر STEAMPUNKS ، بازی رو با فایل stp-adr1ft.exe اجرا کنیدهمچنین تیم STEAMPUNKS در انتهای فایل NFO خودش اشاره کرده: شما انتظار اینو نداشتید اما STEAMPUNKS دنبالتونه و میاد سراغتون.
ما متوجه شدیم که یکسری نی نی کوچولو سعی کرده بودند انتشار قبلی ما رو NUKED (غیر معتبر و مشکل دار) جلوه بدند بخاطر اینکه ما فولدر کرک رو بصورت جداگانه در فایل (ISO) خودمون قرار نداده بودیم. واقعا جدی میگید یا فقط نگران بودید؟ خب اینم فولدر کرک جداگانه برای شما.

شما همیشه می تونید با مراجعه به صفحه "جدول کرک بازی ها" از انتشار آخرین نسخه کرک ها برای DENUVO بصورت لحظه ای از طریق سایت GM مطلع بشید.

شما همچنین می تونید نسخه فشرده شده و کامل این بازی به همراه کرک رو همین حالا از سایت ما از اینجا دانلود کنید