کرک بازی Ghost Recon Wildlands توسط CPY منتشر شد

کرک بازی Ghost Recon Wildlands توسط CPY منتشر شد

دنیای گیم
بعد از شکست سنگین DENUVO در ماه های اخیر توسط هکرهای مختلف اعم از CPY ، BALDMAN ، STEAMPUNKS کم کم از تب و تاب خبرهای کرک شدن این سیستم محافظتی کاسته شده چون دیگه همگان مطمئن هستند که خیلی وقته که فاتحه این سیستم خونده شده و عملا بازی زیادی برای کرک شدن باقی نمونده و در تمام نسخه های v1 - 2 - 3 - 4 چه 32 بیتی و چه 64 بیتی بازی ای وجود داشته که کرک شده... هر چند که خبرها از گوشه و کنار میرسه که DENUVO هم بیکار ننشسته و در آخرین نسخه خودش که بصورت آزمایشی در بازی Hunting Simulator ( که BALDMAN بهش میگه نسخه 4.7 ) تونسته با تغییراتی جلوی کرک شدن رو بگیره یا حداقل تا الان BALDMAN با سعی و تلاش خودش نتونسته این بازی رو کرک کنه که این موضوع در مورد CPY و دیگر تیم ها هم صدق می کنه.

در واقع در بین تیم های کرک کننده DENUVO ، سه قطب اصلی بوجود اومده که CPY و BALDMAN و STEAMPUNKS اونو تشکیل دادند. CPY و BALDMAN تنها افرادی هستند که می تونند نسخه های v4 و جدیدتر DENUVO رو کرک کنند و STEAMPUNKS یا همون STP هم موفق شده با روش KEYGEN خودش و سیستم لایسنس ساز تمام بازی های باقیمونده بر روی نسخه های 2 و 3 رو بسرعت کرک کنه و محبوبیت زیاد کسب کنه. در واقع اگر رقابت در فضای گروه های SCENE رو در نظر بگیریم ، باید از BALDMAN فاکتور گرفته بشه چون این شخص بصورت P2P و خارج از قوانین و فضای گروه های SCENE کرک های خودش رو منتشر می کنه که باعث میشه از دیدگاه CPY به عنوان رقیب دیده نشه، چون گروه های SCENE فقط با همدیگه رقابت می کنند و کاری به دنیای بیرون ندارند. پس شاید تنها رقیب گروه قدیمی و پرقدرت CPY ، همین گروه تازه کار STEAMPUNKS حساب میشه که حالا بعد از گذشت تقریبا 2 ماه ، ما اولین واکنش CPY نسبت به این تیم رو می تونیم در آخرین کرک منتشر شده بازی Ghost Recon Wildland که بتازگی توسط CPY منتشر شده رو ببینیم.بازی Ghost Recon Wildland قبل تر توسط STEAMPUNKS کرک شده بود که بر روی نسخه 3 DENUVO و بستر uPlay هستش. اما بنظر میرسه با زیرکی تیم CPY این کرک دیگه یک کرک سالم و PROPER حساب نشه و بسرعت فایل تورنت اون NUKED بشه و اعتبارش از دست بره. بذارید قبل از هر چیز نگاهی به فایل NFO منتشر شده توسط CPY برای کرک این بازی بندازیمتیم CPY در این فایل NFO مثل همیشه اطلاعات فایل منتشر شده و توضیحاتی راجع به بازی و سیستم محافظت اونو در ابتدا آورده که در مقابل نوع سیستم محافظت نوشته شده :
Uplay + EAC + DENUVO x64 v3 + Custom
که به این معنی هستش که این بازی علاوه بر DENUVO توسط Uplay و EAC و سیستم های اختصاصی محافظت میشده
اما این همه ماجرا نیست و تیم CPY در بخش NOTES اطلاعات جالبی رو در زمینه کرک خودش داده که بنظر میرسه اولین حرکت این تیم در جهت رقابت با رقیب جدید خودش یعنی STEAMPUNKS باشه که ترجمه اون بصورت زیر هستش:

- قبل از هر چیزی ، به رقیبان خودمون و کارهایی که انجام دادند تبریک عرض می کنیم، کاری که بخوبی انجام شده. اما ، در این انتشار ، شما تصمیمات ضعیفی گرفتید. شما نتونستید EAC رو کرک کنید که همین باعث شده هر دفعه مجبور باشید KEYGEN خودتون رو در حافظه لود کنید ( کاری که ما مطمئنیم در قوانین SCENE ممنوعه ) و این موضوع باعث شده DLC ها بخوبی کار نکنه. شما خوش شانس هستید چون CPY برای کمک و نجات شما اومده! به کارخودتون ادامه بدید.
- بازی به آخرین نسخه و همه DLC ها و زبان ها بروزرسانی شده.

توضیحات فنی CPY باعث شد که کرک STEAMPUNKS در اکثر سایت ها NUKED بشه و باید منتظر بمونیم تا عکس العمل این تیم رو در جواب تیم CPY بزودی ببینیم.

حالا ما دیگه مطمئن هستیم که این نسخه مشکلی نداره و بزودی در بخش دانلود ها قرار میگیره. این موضوع باید قابل توجه دوستانی باشه که با گذاشتن نظر در سایت ما اعتراض می کنند که یعنی فقط شما به این نتیجه رسیدید که تست بازی مشکل داره و قرار نگرفته ؟!
بله دوست عزیز ، ماه هیچوقت پشت ابر نمیمونه و مطمئن باشید بهترین مکان برای دانلود نسخه های سالم و تست شده فقط سایت GM هستش و بس... ما اصلا حوصله نداریم نسخه ای قرار بدیم که از هر 10 نفر ، 9 نفر بگن DLC ها کار نمی کنه و یا...
منتظر نظرات شما هستیم.