کرک بازی WRC 6 FIA World Rally Championship توسط STEAMPUNKS منتشر شد!

کرک بازی WRC 6 FIA World Rally Championship توسط STEAMPUNKS منتشر شد!

دنیای گیم
لحظاتی پیش STEAMPUNKS کرک معتبر و نهایی بازی WRC 6 FIA World Rally Championship که مجهز به محافظت DENUVO بود رو منتشر کرد!STEAMPUNKS که یک گروه SCENE جدید حساب میشه که تازه سر و کله اش پیدا شده و بنظر میرسه که بازی های مجهز به محافظت DENUVO که از نسخه های قدیمی تر استفاده می کنه رو کرک می کنه. این کرک ، پنجمین کرک منتشر شده این گروه هستش که باز هم از نوع Key Generator هستش و با ساخت لایسنس معتبر (مثل کرک هایی که سریال نامبر تولید می کنند) اجازه میده که شما DENUVO رو Bypass یا همون کرک کنید. این روش یکی از قدیمی ترین روش های انتشار کرک توسط گروه های SCENE هستش که حالا بنظر میرسه حتی DENUVO هم با این روش کرک میشه :) این کرک بصورت آفلاین و دائمی بازی رو Bypass و اجرا می کنه و ممکن نیست بعد از اجرای بازی از کار بیوفته اما بدون تغییری در فایل EXE و اجرایی بازی این کرک کار می کنه و فایل کرک و اجرایی بازی یک لایسنس قانونی برای بازی میسازه که برای همین ، DENUVO اجازه میده بازی اجرا بشه که البته شما نباید فکر کنید می تونید بازی رو با این لایسنس بصورت آنلاین بازی کنید و برای اجرای کرک نیاز به اجرا و یا نصب استیم نیست

مشاهده فایل NFO نسخه WRC 6 FIA World Rally Championship منتشر شده توسط تیم STEAMPUNKS:
( حجم 3.92 مگابایت - رمز عبور : gamingmaster.ir )

روش نصب: محتویات فولدر کرک و دانلود شده رو درون مسیر نصب بازی کپی و جایگزین کنید و فایل stp-wrc6.exe رو اجرا کنید و بر روی PLAY بزنید.ترجمه برخی از قسمت های فایل NFO:

STEAMPUNKS مفتخره که برای شما WRC 6 رو منتشر کنه که به همراهش یک سازنده لایسنس واقعی DENUVO قرار گرفته هیچ تغییری در فایل های اجرایی بازی داده نشده.
لایسنس شما در صورت نیاز دوباره ساخته میشه.
از قدرتی که در اختیارتون گذاشتیم لذت ببرید.

در مورد مسائل فنی KEYGEN ( همون کرک ) خودمون باید اضافه کنیم که:
شما نیاز به نصب STEAM ندارید.
شما می تونید بصورت آفلاین بازی کنید.
مسیر نصب بازی شما بصورت اتوماتیک تشخیص داده میشه یا ساخته میشه.
لایسنس شما در صورت تغییر نرم افزار یا سخت افزار دوباره ساخته خواهد شد.
------------------
در پیست مسابقه ، این ماشینه که باعث همه تغییرات میشه. اما در رالی ، این نقش بر عهده رانندست. هوای مه آلود ، گِل و لای ، پنچری... شما باید با همه ی اینا کنار بیاید. WRC6 شامل تمام محتوای رسمی 2016 به همراه 11 مرحله اختصاصی در ابعاد مشابه واقعیت میشه.
بازی شامل تمام بروزرسانی و آپدیت هاست.
کرک بصورت چند زبانه و قابلیت تغییر زبان بازی هستش که از طریق بازی می شه تغییرش داد که شامل انگلیسی ، فرانسوی ، ایتالیایی ، آلمانی ، اسپانیایی و لهستانی میشه.

ما می خوایم بصورت شفاف اعلام کنیم ، ما هرگز و هیچوقت هیچ بد افزار ، کوفت افزار ، باج افزار یا لینک کاوش بیت کوین در انتشار های خودمون قرار نمیدیم و نخواهیم داد. ما به هیچکس اجازه نمیدیم نسخه های ما یا کرک های مارو ریپَک کنه ( یعنی فایل ها رو دوباره بازسازی یا فشرده سازی کنه ) و بهش لینک کاوش بیت کوین ، لینک پرداخت ، سایت های پولی ، کوفت افزار یا چیز دیگه ای برای درآمد بر کار ما اضافه کنه.

جایزه ی احمق این هفته می رسه به گروه آشغال-3DM-ها یا یه همچین چیزی یا هر اسمی که دارن و هر کی که هستن، با این موضوع که یک جوکی بیش نیستید کنار بیاید. یه چیز بی خودی. شما حتی نمی تونید یه کره بِبُرید پس تظاهر نکنید که کرک های ما رو شما انجام دادید. یه مشت دلقک.
استیم پانک داره میاد دنبالتون...


نسخه فشرده این بازی بزودی در سایت قرار میگیره.