کرک فیکس NieR Automata توسط CPY منتشر شد! منتظر کرک جدید DENUVO باشیم؟!

کرک فیکس NieR Automata توسط CPY منتشر شد! منتظر کرک جدید DENUVO باشیم؟!

دنیای گیم
یادش بخیر ! یه زمانی تیم CPY تنها کرک کننده بازی های مجهز به محافظت DENUVO بود و قبل از کرک کردن هر عنوان خودش یک کرک ( آپدیت ، کرک فیکس یا بازی ای که به DENUVO مجهز نبود) منتشر می کرد و در فایل NFO و قسمت NOTES اون کرک ، راهنمایی برای کرک بعدی خودش قرار میداد تا طرفدارها در مدت 24 ساعت به حدس و بحث و گفتگو در این مورد بپردازند و ما هم با انتشار این خبرها تونستیم با شما ارتباط بیشتری برقرار کنیم و دوستان خیلی خوبی پیدا کردیم. اما حالا بعد از گذشت چند ماه اوضاع کاملا فرق کرده CPY رقیب های جدیدی مثل STEAMPUNKS از گروه SCENE و BALDMAN از گروه های P2P داره که و اگر اینطور حساب کنیم که تیم های گروه های SCENE فقط با همدیگه رقابت می کنند و کاری به دنیای بیرون و انتشارهای P2P ندارند در حال حاضر تنها رقیب جدی CPY تیم STEAMPUNKS محسوب میشه که بالاخره برای اولین بار در طول تاریخ DENUVO ، در یک روز دو کرک توسط دو تیم مختلف منتشر شده و تیم CPY با انتشار فایل کرک فیکس خودش در حالی اینکارو انجام داده که STEAMPUNKS موفق شده علاوه بر استیم ، ORIGIN رو هم با روش keygen و لایسنس ساز خودش کرک کنه و کرک Unravel رو منتشر کرده.

تیم CPY قبلا کرک NieR Automata رو منتشر کرده بود که اینکار قبل از اون توسط BALDMAN انجام شده بود و هیچکسی رو خوشحال نکرد.
اینکه کرک فیکس این بازی ، راهنما برای انتشار کرک بعدی باشه خیلی بعید بنظر میرسه اما ما به رسم همیشه مطمئن بودیم که باید این خبر و احتمال رو مطرح کنیم.

مشاهده فایل NFO کرک NieR.Automata.CRACKFIX-CPY
( حجم: 26 کیلوبایت - رمز عبور فایل : gamingmaster.ir )

ترجمه عبارتی که تیم CPY بعد از شعار همیشگی برای ما در بخش NOTES قرار داده:
این (کرک) باید همه مشکلاتو حل کنه، حتی می تونه قهوه هم درست کنه. (اصطلاحی که یعنی همه کار می کنه) لذت ببرید.

آیا بنظر شما تیم CPY قصد اینو داشته که مثل گذشته با انتشار یک آپدیت یا کرک فیکس هینت بده ؟ اونم با نسخه DENUVO v4 !؟ منتظر نظرات شما هستیم