کلیف بلزینسکی و تیم او با شرکت FOX برای ساخت نسخه بعدی Aliens صحبت می‌کند

کلیف بلزینسکی و تیم او با شرکت FOX برای ساخت نسخه بعدی Aliens صحبت می‌کند

دنیای گیم
Cliff Bleszinski و استودیوی تعطیل شده Boss Key Productions رو به یاد دارید؟ همون تیمی که بازی شکست‌خورده Lawbreakers رو توسعه داد، خب ظاهرا بلزینسکی و در دوران حیات استودیوی Boss Key Productions با کمپانی FOX مشغول مذاکره بوده تا بتونه نسخه جدیدی از مجموعه Aliens رو توسعه بده. بلزینسکی در اکانت شخصی توییتر خودش این مورد رو توضیح داد، او طی یک توییت دیگر هم درمورد ایده‌های تیمش در رابطه با ساخت بازی سخن گفت. به گفته بلزینسکی در این اثر کاراکتر Ellen Ripley نقش راهنمای شما رو برعهده داره، بازیکنان در نقش یک Newt بالغ قرار می‌گیرند و باید درمقابل حملات کمپانی Weyland-Yutani مقاومت کنند. 


متاسفانه این پروژه هیچوقت سرانجامی پیدا نکرد، چرا که کمپانی Disney، شرکت FOX رو خریداری کرد و به این ترتیب تمام مذاکرات برای ساخت این بازی جدید Aliens متوقف شد. این اثر قرار بود یک بازی شوتر و اول‌شخص باشه، درست مثل بازی Aliens: Colonial Marines که عنوانی متوسط رو به پایین بود. درواقع اگر این اثر ساخته می‌شد نه‌تنها می‌تونستیم یک بازی جدید رو در مجموعه Aliens تجربه کنیم، بلکه می‌تونستیم خاطراتمون رو با شخصیت‌های آشنای این مجموعه نیز زنده کنیم و از طرفی ایده‌های کم‌نظیر بلزینسکی رو در این عنوان ببینیم.

دوستان درمورد این پروژه کنسل شده Aliens چه نظری دارید؟ آیا کلیف بلزینسکی می‌تونه ساخت عنوانی جدید رو کلید بزنی؟ حتما نظرتون رو برای ما و کاربران سایت GM بفرستید.