گزارش: بودجه عظیم Call of Duty 2022 مشخص شد

گزارش: بودجه عظیم Call of Duty 2022 مشخص شد

دنیای گیم
نسخه بعدی Call of Duty در دست ساخته و مطابق شایعات، به نظر می‌رسه که این بازی COD: Modern Warfare 2 باشه. این اثر به عنوان دنباله‌ای بر COD: MW شناخته می‌شه که پیش‌تر در سال 2019 انتشار پیدا کرد. براساس جزئیات منتشر شده، گیمرها در این بازی به مبارزه با کارتل‌های مواد مخدر مشغول می‌شن. COD: MW2 اثری با خشونت بسیار بالا هست و از طرف دیگه، یک بازی کاملا واقع‌گرایانه به حساب میاد. استودیوی Infinity Ward که وظیفه ساخت این اثر رو برعهده داره، قصد داره با انیمیشن‌های بسیار باورپذیر مثل تپش رگ، واکنش اعضای بدن به شلیک گلوله و... اثری با استانداردهای جدید رو به وجود بیاره. با خرید Activision Blizzard توسط Microsoft، خیلی‌ها فکر می‌کردن که این بازی قراره به صورت انحصاری برای Xbox و PC منتشر بشه؛ اما فعلا خبری از این اتفاق نیست و باتوجه به درآمدی که COD به همراه داره، بعید به نظر می‌رسه که این بازی به صورت مالتی‌پلتفرم منتشر نشه.


 با اینکه اطلاعات رسمی از COD: MW2 منتشر نشدن، اما شایعات انتشار یافته از این اثر اطلاعات کافی رو به گیمرها می‌دن. در گزارشی که اخیرا توسط Ralph، از اینسایدرهای دنیای گیم منتشر شد، به نظر میاد که COD 2022 یک بازی AAA با بودجه بسیار عظیم هست. براساس جزئیات، Activision مبلغی بین 250 الی 300 میلیون دلار رو به تولید این بازی اختصاص داده! این رقم برای ساخت یک بازی بسیار زیاده و نشون می‌‌ده که ناشر اون قصد داره بهترین بهره رو از این بازی ببره. با درنظر گرفتن صحیح بودن این خبر، Call of Duty: Modern Warfare 2 به یکی از پرخرج‌ترین بازی‌های چند سال اخیر تبدیل می‌شه. اکتیویژن در این مدت بخش زیادی از قدرت خودش رو به این سری اختصاص داده.


با این حال، شایعاتی از عدم عرضه COD به صورت سالانه هم شنیده می‌شه که اگر اتفاق بیفته، می‌تونه به مایکروسافت، برند Xbox و حتی سری COD کمک زیادی بکنه. در اینکه بازی می‌تونه هزینه‌های خودش رو به همراه سود تامین کنه شکی نیست، اما باید عملکرد این عنوان رو از نظر فنی هم بررسی کرد. دو بازی اخیر سری COD چندان برای طرفداران خوب نبودن. وجود یک کمپین و بخش چندنفره قابل‌قبول می‌تونه COD رو از وضعیت کنونی‌ش که توسط COD: Vanguard به وجود اومده، نجات بده. باتوجه به اخبار و حواشی، انتظار می‌ره تا بازی در تابستان رونمایی و در اواخر سال جاری منتشر بشه. البته احتمال انتشار بازی خارج از پنجره زمانی سنتی این سری وجود داره.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1400-11-20 ( 9 ماه پیش )

خبر های مرتبط با Call of Duty

مقاله های مرتبط با Call of Duty

دانلود های مرتبط با Call of Duty

ویدیو های مرتبط با Call of Duty

موسیقی های مرتبط با Call of Duty

والپیپر های مرتبط با Call of Duty