گزارش: منتظر انتشار اخبار تازه از GTA VI نباشید

گزارش: منتظر انتشار اخبار تازه از GTA VI نباشید

دنیای گیم
اگر بگیم که اکنون کائنات منتظر انتشار جزئیاتی از Grand Theft Auto VI هستین بد نگفتیم! درواقع کمپانی Rockstar با این بازی به قدری طرفدارانش رو مشغول نگه داشته که هیچکس نمی‌دونه سرنوشت این سری قراره چی بشه. مدتی قبل شایعه منتشر شده بود که راک‌استار قراره در روز 6 فروردین از اولین اطلاعات مربوط به GTA VI رونمایی کنه اما دیگه از اون موقع گذشته و همچنان هیچ خبری از بازی جدید این شرکت نیست، درحالی که الان خیلی‌ها لحظه‌شماری می‌کنن تا بازی‌ موردانتظارشون مشخص بشه، چیز خاصی مشخص نشده و این توسط یک مرجع صحیح نیز تایید شده. به گفته خبرنگار Kotaku، آقای Jason Schreier، او در جواب یکی از هواداران راک‌استار در اکانت توییتر خود گفت که خبری از GTA بعدی نخواهد بود. با اینحال نمی‌شه انتظار معرفی این بازی رو در چنین روزهایی داشته باشیم.


البته که این خبر به این معنی نیست که بازی GTA VI در دست توسعه قرار نداره، آقای Schreier موجودیت GTA VI رو تکذیب نکرد بلکه تنها اون رو تایید هم نکرد. با اینکه اکثر طرفداران راک‌استار می‌دونن بازی GTA VI در جریانه و این کمپانی مشغول ساختش هست اما راک‌استار به هیچکدوم از شایعات اطرافش توجه نمی‌کنه. قطعا معرفی GTA VI یک امر هیجان‌انگیزه که نباید به این سادگی انجام بشه، راک‌استار می‌تونه به بهترین شکل طرفدارانش رو غافلگیر کنه، فقط باید منتظر باشیم و ببینیم که این شرکت قراره چه کاری انجام بده. کارکنان راک‌استار هم‌اکنون در قرنطینه خانگی به سر برده و سعی می‌کنن ساخت پروژه‌هاشون رو از راه دور پیگیر باشن، درنتیجه معرفی بازی در چنین شرایط امر جالبی نخواهد بود.

دوستان نظرتون درمورد فرانچایز Grand Theft Auto چیه؟ نسخه 6ام این اثر همچون GTA V موفق عمل می‌کنه؟ نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1399-1-8 ( 2 سال پیش )

خبر های مرتبط با Grand Theft Auto

مقاله های مرتبط با Grand Theft Auto

ویدیو های مرتبط با Grand Theft Auto

موسیقی های مرتبط با Grand Theft Auto

والپیپر های مرتبط با Grand Theft Auto