گیم‌پلی و اطلاعات جدیدی از بازی Baldur's Gate 3 منتشر شد

گیم‌پلی و اطلاعات جدیدی از بازی Baldur's Gate 3 منتشر شد

دنیای گیم
کمپانی Larian Studios تریلر گیم‌پلی جدیدی از بازی Baldur's Gate 3 منتشر کرد.این تریلر طراحی محیطی بازی، طراحی کاراکترها و برخی مکانیزم‌های گیم‌پلی بازی رو به نمایش می‌ذاره.همچنین Laran Studios به طرفداران قول انتشار جزئیات بیشتر از این بازی رو طی ماه آینده داد.طی مراسم Guerrilla Collective Showcase تیم سازنده گیم‌پلی کامل و چند دقیقه‌ای از بازی رو به نمایش خواهد گذاشت. اکانت توئیتر بازی Baldur's Gate با این پیغام هواداران رو غافل‌گیر کرد :
" ما می‌دونیم که مدت زیادیه منتظرید. آماه شنیدن چند قصه هیجان انگیز باشید. اطلاعات جدید از Baldur's Gate 3 در ششم ژوئن 2020 عمومی خواهد شد. "
برای ساخت بازی Baldur's Gate 3 از موتور گرافیکی Divinity 4.0 ساخته شده.سازندگان تایید کردن که بازیکن در این اثر قابلیت انتخاب تصمیم‌هاشونو دارن و در همه نقاط داستان به شما حق انتخاب خواهند داد.بنابر اطلاعاتی که ما در اختیار داریم، بازی Baldur's Gate 3 یک عنوان جهان باز نخواهد بود؛ با این وجود بازی شامل چندین و چند ایالت‌ خواهد شد که شما در act‌های مختلف بهشون سفر می‌کنید.همچنین تایید شده که داستان بازی ارتباط‌های بی حد و اندازه‌ای به داستان دو نسخه قبلی خواهد داشت.دوستان نظر شما چیه؟ پیشنهادات و نظرات خودتون رو با ما به اشتراک بذارید.