مسابقه پیش بینی فوتبال جام جهانی 2018

شرکت در این مسابقه برای تمام افراد رایگان است
برای شرکت در این مسابقه ، داشتن نام کاربری در وب سایت گیمینگ مستر الزامی است. لطفا ابتدا تمام مطالب زیر را با دقت مطالعه نمایید.
چنانچه در وب سایت گیمینگ مستر عضو باشید می توانید با زدن دکمه قرمز رنگ ورود به صفحه مسابقه ، وارد صفحه مسابقه شوید.
اگر در دوره های گذشته مسابقات گیمینگ مستر شرکت کرده اید برای بازیابی نام کاربری و یا رمز عبور اینجا را کلیک کنید و یا به آی دی تلگرام ما به آدرس @shervinet_ads پیغام دهید
چنانچه اولین بار است وارد وب سایت می شوید و قبلا در آن ثبت نام نکرده اید می توانید با زدن دکمه سبز رنگ ثبت نام و عضویت در وب سایت GM جهت شرکت در مسابقه استفاده نمایید.
ورود به صفحه مسابقه ثبت نام و عضویت در وب سایت

حامیان مسابقهنحوه برگزاری مسابقه و جوایز آن به چه صورت است و چرا من باید در آن شرکت کنم ؟

چنانچه علاقه مند به مسابقات فوتبال هستید، با شرکت در این مسابقه علاوه بر رقابت و هیجان از شروع تا آخر مسابقات ، شما به صورت مستقیم و از طریق وب سایت از اخبار مسابقات، نتایج هر مسابقه به صورت زنده در هر دقیقه از بازی، اطلاعات بازی ها و تخمین دقیق امتیازات شرکت کنندگان به صورت لحظه ای با ثمر رسیدن هر گل ، جداول، گروه ها و نحوه روبرو شدن حریفان در مسابقات مرحله حذفی، زمان دقیق شروع هر مسابفه به وقت محلی و بهینه شدن تمامی این امکانات برای مشاهده در دستگاه های موبایل و ... بهره مند می شوید.
هزینه شرکت در این مسابقه رایگان می باشد و شما به صورت آنلاین می توانید مجموع 64 بازی و کل بازی ها را در طول یک ماه و یا یکجا پیش بینی کنید. در پایان ، به نفرات اول تا سوم جوایز نقدی اهدا می گردد..نفر اول
مبلغ 1 میلیون تومان پول نقدنفر دوم
مبلغ 300 هزار تومان پول نقدنفر سوم
مبلغ 200 هزار تومان پول نقد

قوانین و زمان شرکت در مسابقه چگونه است ؟

شما در این بازی فقط باید نتایج هر بازی را تا قبل از شروع آن پیش بینی کنید. برای شرکت در این مسابقه هیچ وقت دیر نیست و شما هر چه دیرتر اقدام نمایید شانس برنده شدن خود را کمتر کرده اید. در مجموع 64 بازی به ارزش 320 امتیاز درنظر گرفته شده است که شما هر مسابقه ای را که پیش بینی نکرده باشید و یا از دست داده باشید ، با در نظر گرفتن نتیجه 0 - 0 برای آن مسابقه ، شانس خود را برای گرفتن امتیاز از دست داده اید. مگر اینکه آنقدر خوش شانس باشید که تمام بازی ها 0 - 0 تمام شود.
بهترین زمان برای ثبت نام و شرکت در مسابقه تا قبل از روز پنجشنبه 24 خرداد ماه و شروع اولین مسابقه می باشد. 
شما برای هر کدام از 64 بازی تا قبل از شروع سوت آغاز فرصت دارید که پیش بینی خود را انجام دهید، پس عجله نکنید اما توجه کنید پس از ثبت پیش بینی در هر تاریخی دیگر شانس تغییر آن را ندارید، پس قبل از ثبت پیش بینی هر مسابقه نهایت دقت و اطمینان را حاصل کنید.
نحوه امتیاز دهی به هر بازی پس از پایان بصورت زیر می باشد.
قوانین مسابقه
    +5   پیش بینی صحیح برنده با تعداد گل دقیق
    +5   پیش بینی صحیح مساوی با تعداد گل دقیق
    +3   پیش بینی صحیح برنده با تفاضل گل صحیح
    +3   پیش بینی صحیح مساوی
    +1   پیش بینی صحیح برنده
   +0.5 پیش بینی برنده با ضربات پنالتی ( مراحل حذفی )
    -2   پیش بینی غلط